Obsługa techniczna eventów

Niezawodna obsługa techniczna eventów i imprez

CMA to świetnie wyposażona i zawsze niezawodna obsługa techniczna eventówi imprez. Dostarczamy obsługę techniczną zarówno imprez masowych jak i małych, kameralnych eventów. Posiadamy sprzęt elektroniczny niezbędny do zorganizowania wydarzenia pod gołym niebem oraz w zamkniętym pomieszczeniu. Niezwykle istotne jest dostosowanie i wybór odpowiedniej instalacji audiowizualnej zależnie od warunków w jakich ma ona być wykorzystana, żeby odbiorcy mogli cieszyć się wysokiej jakości obrazem i dźwiękiem, niezakłócanym pogłosem. Pod względem technicznym twój event przebiegnie płynnie i w sposób niezakłócony.

Nasze doświadczenie + Twoje zaufanie = Wspólny sukces

W naszej ofercie znajdą państwo najnowocześniejszy sprzęt multimedialny pozwalający zrealizować każdy pomysł na zorganizowanie imprezy. Naszą pasją jest odtwarzanie wizji klientów, a im bardziej są one nietypowe i wymagające, tym więcej mamy satysfakcji z wykonania takiego zlecenia. Jesteśmy firmą nastawioną na ciągły rozwój, a na swoim koncie mamy duże projekty takie jak np. Mistrzostwa Świata gier komputerowych Intel Extreme Masters.

Sprawdź nasze Portfolio i przekonaj się sam, że za naszymi słowami zawsze idą czyny. Na filmie można zobaczyć sprawną i fachową pracę naszego zespołu jak i przygotowywanie oprawy technicznej imprezy z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. To właśnie przykładanie wagi do wszystkich drobiazgów oraz naturalny perfekcjonizm sprawiają, że aranżowane przez nas imprezy są zawsze tak profesjonalne i ciekawe.

Kompleksowo i niezawodnie czyli tak jak tego oczekujesz

Nasz zespół odpowiedzialny za techniczną obsługę eventów i imprez ma do dyspozycji nowoczesny technologicznie sprzęt i szereg sprawdzonych doświadczeniem rozwiązań. Zajmujemy się aranżacją wnętrza w którym ma się odbyć event, dbamy o oświetlenie, udźwiękowienie klimat i multimedialną obsługę imprezy. Realizujemy wizję i udźwiękowienie.

Możemy zagwarantować, że obsługa techniczna imprez w naszym wykonaniu jest zawsze profesjonalna, niezawodna i opiera się o branżową innowacyjność. Przykładamy dużą wagę do oprawy muzycznej eventów. Inwestujemy w najnowocześniejszy i najlepszy sprzęt dostępny na rynku, który gwarantuje muzykę i dźwięk wysokiej jakości. Oprawa audiowizualna w naszym wykonaniu jest zawsze doskonała. Spełniamy oczekiwania naszych klientów. Jak to robimy? To proste. Wiemy czego oczekuje twoja grupa docelowa i wiemy jak te oczekiwania spełnić w niezapomniany sposób. Robimy to zawodowo od 20 lat.