Wypożyczalnia

z z
Wypożyczalnia nagłośnienia
Wszystko czego potrzebujesz do nagłośnienia twojego eventu w jednym miejscu, gotowe do wypożyczenia. Sprzęt nagłośnieniowy na każdy budżet. Zestawy nagłośnienia i pojedyncze elementy uzupełniające.
I I
Wypożyczalnia projektorów
Profesjonalne projektory multimedialne do projekcji typu in-door oraz modele projektorów doskonale sprawdzających się podczas projekcji plenerowych.
Wypożyczalnia scen
Tutaj znajdziesz wszystko do konstrukcji sceny i organizacji przestrzeni eventowej. Podesty, kratownice, zadaszenia i statywy oraz bariery, barierki i ogrodzenia. Budowę ułatwią akcesoria: wyciągarki ręczne i elektryczne.
Wypożyczalna oświetlenia
Posiadamy oświetlenie na każdy rodzaj eventu i do różnorodnego zastosowania. Dostępne oświetlenie sceniczne, efektowe, architektoniczne oraz konwencjonalne. Powiedz nam jaki efekt chcesz uzyskać, a my powiemy ci czego potrzebujesz, żeby wyobrażenie stało się rzeczywistością.
Wypożyczalnia ekranów i telebimów
Kompleksowa oferta wynajmu ekranów projekcyjnych, ekranów diodowych / LED / telebimów oraz monitorów LCD. Tutaj znajdziesz także video wall do wynajęcia.
\ \
Wypożyczalnia kamer i sprzętu video
Tutaj znajdziesz profesjonalne kamery HD, kran hekules, rejestrator i skaler video oraz mikser i switcher video. Jednym słowem wszystko czego potrzebujesz do zarządzania obrazem video w trakcie trwania eventu.
Wypożyczalnia sprzętu konferencyjnego i eventowego
Kompleksowa oferta sprzętu eventowego na każdy jego rodzaj, format i liczbę uczestników. Tutaj znajdziesz mównice, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, systemy głosowań i prowadzenia dyskusji panelowych oraz systemy komunikacji bezprzewodowej i radiotelefony.

Wypożyczalnia sprzętu Concept Music Art

to miejsce, gdzie na 1000 m2 powierzchni magazynowej zgormadziliśmy wysokiej klasy sprzęt, urządzenia i akcesoria audio, video i sceniczne. Dysponujemy asortymentem pozwalającym skonfigurować zestaw zdolny obsłużyć każdy rodzaj wydarzenia jaki możesz chcieć zorganizować.

Dlaczego wypożyczalnia CMA to partner godny zaufania?

Ponieważ nasze zasoby pozwalają kompleksowo obsłużyć każdy rodzaj eventu od małej imprezy firmowej, przez duży kongres międzynarodowy, aż po ogromny festiwal muzyczny. Od A do Z .

Co więcej.

Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel rozpozna twoje potrzeby i oczekiwany efekt,

a następnie pomoże dobrać odpowiedni sprzęt.

Wreszcie, co również bardzo istotne, nasz sprzęt jest regularnie serwisowany i poddawany przeglądom technicznym gwarantując niezawodność działania.

W jakich godzinach możesz korzystać z naszej wypożyczalni?

Pracujemy codziennie od 9:00 do 17:00.

W sytuacjach alarmowych  jesteśmy dla Ciebie dostępni 24h / 7 dni w tygodniu.

Kogo obsługuje wypożyczalnia sprzętu CMA?

Nasza oferta została skonstruowana z myślą o każdym – małym i dużym – organizatorze wydarzeń i eventów.

Profesjonaliści, w tym przede wszystkim agencje eventowe, którzy doskonale wiedzą czego potrzebują także znajdą u nas wartość. Obsługa wypożyczalni działa szybko i sprawnie, a sprzęt, który oddamy do twojej dyspozycji niezawodnie spełni twoje oczekiwania.

Czy dostępny jest cennik wypożyczalni sprzętu eventowego Concept Music Art?

Cennik wypożyczalni został skonstruowany tak, aby każdy organizator eventu znalazł u nas sprzęt eventowy dopasowany zarówno do jego potrzeb jak również do budżetu realizowanego przez niego wydarzenia.

Nie udostępniamy cennika publicznie, zapewniając jednocześnie, że ceny ofertowe wynajmu sprzętu nie odbiegają od standardów rynkowych.

Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i indywidualne warunki handlowe.