Wynajem oświetlenia

Wynajem oświetlenia eventowego, estradowego i scenicznego

Wypożyczalnia oświetlenia CMA stawia do dyspozycji agencji eventowych i organizatorów wydarzeń pełną gamę oświetlenia eventowego. Jesteśmy sprawdzonym i solidnym partnerem z bogatym doświadczeniem i jeszcze bogatszą wiedzą specjalistyczną. Naszym know-how służymy już na etapie planowania i projektowania sfery wizualnej przestrzeni eventów. Podpowiemy optymalny dobór oświetlenia dostosowując sugestie do porządanego efektu i atmosfery.

Na półkach naszego magazynu znajdziesz oświetlenie sceniczne, estradowe, architektoniczne, efektowe i konwencjonalne. Wynajmiesz u nas pojedyncze elementy albo całe systemy oświetlenia. Swoje potrzeby zrealizujesz w jednym miejscu. Realizujemy dostawy sprzętu oświetleniowego imprez własnymi środkami transportu lub pomagamy zorganizować bezpieczny transport kurierem.

Również dla specjalistów od oświetlenia imprez stanowimy wartościowego i kompetentnego partnera. Konsultujemy i podpowiadamy optymalne rozwiązania. Mówimy tym samym językiem, a co najistotniejsze mamy za sobą 20 lat doświadczenia także w obsłudze technicznej oświetlenia podczas wydarzeń od kameralnych imprez scenicznych, przez pokazy mody, konferencje i kongresy, aż po gigantyczne festiwale muzyczne.

Wiemy, że oświetlenie idzie w parze z nagłośnieniem. Wspólnie tworzą niezapomniane widowiska. Zachęcamy więc do skorzystania z oferty wynajmu profejsonalnego nagłośnienia imprez, którą znajdziesz tutaj: Wynajem nagłośnienia