Wynajem nagłośnienia

Wynajem nagłośnienia eventowego

Oferta wypożyczalni obejmuje wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy takich marek jak JBL, D&B, Pol-Audio, Eastern Acoustic Works (EAW) czy QSC. To zestawienie renomowanych producentów nie wyczerpuje tematu dostępnych zasobów sprzętu nagłaśniającego, ale z całą pewnością godnie go reprezentuje.

Wypożyczalnia sprzętu imprezowego CMA dysponuje zarówno pojedynczymi komponentami jak i całymi systemami nagłośnienia zdolnymi obsłużyć event dowolnego formatu. Jesteśmy sprawdzonym i solidnym partnerem małych i dużych agencji eventowych oraz organizatorów imprez.

Specjaliści od realizacji dźwięku i nagłośnienia z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Polski południowej traktują naszą firmę jako miejsce pierwszego wyboru w kwestii skompletowania lub tylko uzupełnia systemów audio podczas obsługiwanych przez siebie wydarzeń.

Co u nas znajdziesz? W zasadzie wszystko.

Nagłośnienie koncertowe liniowe

Nagłośnienie konferencyjne

Nagłośnienie bankietowe

Monitory odsłuchowe

Miksery i procesory audio

Końcówki mocy

Mikrofony bezprzewodowe i przewodowe

Wynajem nagłośnienia w CMA to nie tylko sprzęt, ale także fachowe doradztwo oraz profesjonalna obsługa techniczna.

Zadzwoń do nas, porozmawiamy o twoich potrzebach i oczekiwaniach dotyczących finalnego efektu audio organizowanego i obsługiwanego przez Ciebie nagłośnienia. Podpowiemy najlepsze rozwiązania dopasowując je do budżetu, którym dysponujesz w ramach organizacji wydarzenia.